Limuzíny Kolín

Milan Vaňkát, Nebovidska, 280 00 Kolín, e-mail: milan.vankat@post.cz


 
Úvod -> Pronájem luxusních limuzín

Pronájem luxusních limuzín

Zajišťujeme pronájem luxusních limuzín LINCOLN TOWN CAR 120 v bílé a růžové barvě a historických veteránů Škoda Felicia, r.v. 1963, Volha M21, r.v. 1968 a GAZ Poběda M 20, r.v. 1958. Všechna vozidla jsou v naprosto perfektním technickém stavu.

Máte naplánovanou svatbu? Máte významné životní jubileum? Zakončil Váš syn, nebo dcera studium na vysoké škole? Máte s kamarádkami naplánované rozloučení se svobodou? Chystáte se na významný ples? Přiletí Vám obchodní partner na letiště a přemýšlíte, jak ho uvítat, aby první dojem stál za to? Máte firemní akci a nechcete mít starosti s dopravou? Potřebujete zajistit dopravu na golfový turnaj? Chcete někomu věnovat nezapomenutelný zážitek? A spousta dalších příležitostí?

Využijte náš vozový park a objednejte si od nás nezapomenutelný zážitek. Ukažte, že si svých přátel a partnerů vážíte.

Zajišťujeme pronájem výše zmíněných vozidel nejen v Kolíně, ale i v okolních městech, jako např. Kutná Hora, Čáslav, Golčův Jeníkov, Havlíčkův Brod, Poděbrady, Nymburk, Český Brod,  Mladá Boleslav, Hradec Králové, Padrubice a další. Rádi Vám zajistíme pronájem limuzín i v Praze a vzdálenějších městech.

 

Navštivte i náš facebook (Limuzíny Kolín), jeho fotogalerii, ale i hodnocení našich služeb od těch, kteří již naše služby využili.  Náš dík patří především jim :-)


Lincoln Town car stretch limo interior

Zaujměte na své akci – půjčte si limuzínu

Na svatby, narozeninové oslavy, firemní akce a jiné příležitosti pronajímáme 4 zajímavá vozidla, bílou luxusní limuzínu a tři historické veterány – Škoda Felicia (rok výroby 1963), Volha M21 (1968) a GAZ Poběda M (1958). Stačí nás kontaktovat, domluvit se na konkrétních podmínkách a my vám auto přistavíme kamkoliv si budete přát. I se spolehlivým a ochotným řidičem. Pronájem platíte dle počtu hodin, detaily najdete v přehledné sekci Ceník. Pronajměte si luxusní auto v perfektním technickém stavu a zaujměte na své akci!

Kontakt

Kontakt: Milan Vaňkát

telefon: 603 820 654

e-mail:  info@limuziny-kolin.cz

e-mail:  milan.vankat@post.cz

 

IČ: 40003337

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies